Młoda koteczka szuka domu

Płeć: 
samica
Rasa kota: 
mieszana
Wiek: 
6 - 12 miesięcy
Oznakowanie: 
nie
Miasto: 
Zielona Góra
Województwo: 
lubuskie

Opis

Kotka mieszkała na ulicy. Została złapana do sterylizacji. Potem w naszym domu tymczasowym dochodziła do siebie. Założenie było takie, że po tygodniu zostanie wypuszczona, jak już dojdzie do siebie. Tym bardziej, że była płochliwa, bała się ludzi i syczała na wyciągniętą rękę. Ale... Kiedy któregoś dnia została dotknięta i delikatnie pogłaskana - przepadła. :-) Uświadomiła sobie, że dotyk ludzki może być miły, że ludzie niekoniecznie są źli.

Teraz koteczka mruczy, wystawia brzuszek do głaskania i uwielbia być głaskana. Jest jeszcze trochę płochliwa, boi się gwałtownych ruchów, ale świetnie funkcjonuje w domu. Od pierwszego dnia jest czysta i załatwia się do kuwety. Nie jest wybredna co do jedzenia, bez problemu sama zostaje w domu i nie robi szkód. Lubi inne koty i może z nimi mieszkać.

Ma ok. roku, jest młodziutka, już po zabiegu sterylizacji. Jeszcze trochę chuda, ale powoli odrabia swoje poprzednie życie i zaczyna nowe.

Jeśli chcesz jej w tym pomóc - nie wahaj się. Koteczka czeka może właśnie na Ciebie?

W sprawie kotki prosimy dzwonić pod nasz numer 507 748 538 w godz. 15-19 od poniedziałku do piątku. W innym czasie prosimy o wysłanie SMS-a, oddzwonimy.

Zdrowie

odpchlony
odrobaczony
wysterylizowany

Galeria