Znalazły dom

(90)
Sówka
Drobna kotka, która została zabrana po śmierci właściciela spod pustego domu. Urodziła sie prawdopodobnie w marcu 2021 roku, więc jest młodą kotką. Była ostatnią z 4 kotów, która dość długo nie dała się złapać. Bardzo wystraszona, nawet agresywna. To wszystko przez strach i zamieszanie, a potem przenosiny z miejsca na miejsce. Obecnie przebywa w naszym domu tymczasowym. Jest juz po zabiegu sterylizacji, odrobaczona, odpchlona i zachipowana. Została wyleczona z kociego kataru. Kotka wciąż jest bojaźliwa i jak czegoś się boi, to syczy. Ale kiedy już poczuje dotyk i głaskanie, to zaczyna mruczeć i nadstawia główkę. Nie lubi gwałtownych ruchów, hałasu i brania na ręce, dlatego powinna trafic do spokojnego domu, gdzie poczuje się bezpiecznie. Ma miękką sierść, prawdopodobnie po którejś z białych, długowłosych kotek, które były razem z nią. To drobna koteczka, waży ok. 3kg. Może zamieszkać z innym kotem lub sama. Nr CHIP: 616093901673464 Kotka znalazła dom w Zielonej Górze.
Gatunek
Kot
Płeć
samica
Wiek
1 - 5 lat
Miasto
Zielona Góra
Województwo
lubuskie
Coco - biała kotka w typie persa
Coco - biała, długowłosa kotka w typie persa. Jest drobną kotką, waży ok. 3kg. Została oceniona na ok. 5 lat. Po śmierci właściciela, razem z trzema innymi kotami została bez domu, na podwórku. Miała koci katar, mnóstwo pcheł i kołtuny. Obecnie przebywa w naszym domu tymczasowym. Została wysterylizowana, wyleczona z kociego kataru, pozbyliśmy się pcheł i pasożytów. Jest zachipowana i zaszczepiona. Kotka nie przepada za czesaniem, jak tylko trwa to za długo lub poczuje jakieś pociągnięcie sierści - zaczyna syczeć i bić łapką. Dlatego dobrze się zastanów nad adopcją, bo jeśli masz zamiar golić jej sierść zamiast czesać, to nie jest kot dla Ciebie. Potrzebny jej jest cierpliwy i delikatny opiekun, który nie zrazi jej do czesania i nie doprowadzi do zbitych kołtunów, których nie da się rozczesać. Kotka trochę sie boi i płoszy przy dziwnych czy gwałtownych ruchach. Szukamy domu wyłącznie niewychodzącego, spokojnego, bez małych dzieci. Absolutnie nie może przebywać nawet za długo na słońcu, ponieważ ma już lekkie zmiany na uszach, które pod wpływem słońca mogą przejść w raka płaskonabłonkowego, który jest dość częsty u kotów z białymi uszami. Mile widziane osoby, które miały już kota długowłosego i wiedzą jak się nim zajmować. Kotka może mieszkać z innym kotem, ale może też być jedynaczką. Kotka jest zachipowana, nr chipa: 616 093 901 673 426. Kotka znalazła dom w Zielonej Górze.
Gatunek
Kot
Płeć
samica
Wiek
5 - 10 lat
Miasto
Zielona Góra
Województwo
lubuskie
Dwie koteczki z Przylepu
Dwie kotki, urodzone przez dziką kotkę. Ich matka została wykastrowana i wypuszczona, a one trafiły do domu tymczasowego. Zostały odrobaczone, odpchlone i zaszczepione. Są zachipowane. Biała-czarna kotka, nr chip: 616 093 901 673 380, kotka colourpoint, nr chip: 616 093 900 964 655. Obecnie mieszkają we Wrocławiu. Znalazły wspólny dom.  
Gatunek
Kot
Płeć
samica
Wiek
do 6 miesięcy
Miasto
Wrocław
Województwo
dolnośląskie
Frodo - kotek z ul. Fabrycznej
Urodził się w maju 2021 na ulicy, jego matką jest dzika kotka. W wyniku choroby stracił oko. Został złapany i obecnie przebywa w naszym domu tymczasowym. Oko zostało już usunięte, kotek jest zdrowy, odrobaczony i zaszczepiony. Jest miły, mruczy przy głaskaniu. Może mieszkać z innymi kotami. Nr CHIP: 616093901673294 Kocurek ma już dom. Zamieszkał w Zielonej Górze.
Gatunek
Kot
Płeć
samiec
Wiek
6 - 12 miesięcy
Miasto
Zielona Góra
Województwo
lubuskie
Marysia - kotka z ulicy
Starsza, ok. 12 letnia kotka, która została złapana do kastracji i miała być wypuszczona w to samo miejsce. Los jednak zadecydował inaczej. Kotka okazała się miła, bez problemu załatwiała się w kuwecie i potrafiła mieszkać w domu. To cicha i spokojna koteczka, która nawet nie próbowała uciekać gdziekolwiek. Kotka została wykastrowana, odrobaczona, usunięto jej zepsute zęby i jest zachipowana. Nr chipa: 616 093 900 964 650. Kotka znalazła dom w Twierdzielewie.  
Gatunek
Kot
Płeć
samica
Wiek
powyżej 10 lat
Miasto
Zielona Góra
Województwo
lubuskie
Kociaki z kociej budki
Dwa wyrzucone maluszki w wieku ok. 6 tygodni pojawiły się w kociej budce. Kociaki domowe, oswojone, które ktoś bez skrupułów wyrzucił na mróz i śnieg. W naszym domu tymczasowym przebywały do czasu skończenia 4 miesięcy. Przed adopcją kotka została wysterylizowana, a kocurek przejdzie zabieg w późniejszym terminie. Kociaki zostały zachipowane. Nr chipa kotki: 616 093 900 964 642, nr chipa kocurka: 616 093 900 964 609. Kotki zamieszkały razem w Żaganiu.
Gatunek
Kot
Płeć
samica
Wiek
do 6 miesięcy
Miasto
Zielona Góra
Województwo
lubuskie
Dwa kociaki
Te dwa kociaki zostały podrzucone w Zatoniu. Mają ok. 2 miesiące, to kocur i kotka. Pilnie szukamy im domów. Mogą iść razem, mogą iść też osobno. Przyszły dom ma zapewnioną darmową kastrację. Kociaki znalazły dom w Świdnicy.
Gatunek
Kot
Płeć
samiec
Wiek
do 6 miesięcy
Miasto
Zielona Góra
Województwo
lubuskie
Rudo-biała kotka
Śliczna, ok. roczna rudo-biała koteczka. Jest to matka, która trafiła do nas z kociętami. Kociaki mają juz swoje domy, a kotka dopiero teraz może pójść do swojego. Jest to bardzo miła, delikatna kotka, ale potrafi też bawić się jak kociak. :-) Szukamy dla niej domu, który równie delikatnie będzie ją traktował. Kotka jest spokojna, lubi ludzi, mruczy przy głaskaniu. Po prostu koci ideał dla kogoś, kto szuka spokojnej towarzyszki. Kotka jest już po zabiegu sterylizacji, została też zachipowana. Nr chipa: 616 093 900 728 385. Kotka znalazła do we Wrocławiu.
Gatunek
Kot
Płeć
samica
Wiek
1 - 5 lat
Miasto
Zielona Góra
Województwo
lubuskie
Kocurki spod Drzonkowa
Pomiędzy Drzonkowem a Zatoniem zostało wyrzuconych 6 kociaków. Pani Ewa, która jechała tamtędy rowerem - wróciła do nich z kartonem i zabrała je wszystkie do domu. Wszystkie koty to kocurki. Zostały wyleczone ze świerzba i kociego kataru, odpchlone, odrobaczone. Obecnie zostały wykastrowane. Każdy z nich ma swoją książeczkę weterynaryjną. Kociaki mają fajne charaktery, są oswojone, przytulaśne. Wszystkie kocurki znalazły domy.
Gatunek
Kot
Płeć
samiec
Wiek
do 6 miesięcy
Miasto
Zielona Góra
Województwo
lubuskie
Ruda kotka z kociakami
Trafiła do nas rudo-biała koteczka z 5 maluchami. Była bardzo wychudzona i prawdopodobnie by nie przeżyła i nie dałaby rady wykarmić wszystkich maluchów. Kociaki przebywały w naszym domu tymczasowym do czasu kastracji. Zostały wykastrowane i zachipowane przed wydaniem. Obecnie wszystkie kociaki mają już domy.  
Gatunek
Kot
Płeć
samiec
Wiek
do 6 miesięcy
Miasto
Zielona Góra
Województwo
lubuskie

Strony