Rok 2015 - dokarmianie, leczenie, szczepienie bezdomnych zwierząt

W roku 2015 prowadzimy:

- leczenie bezdomnych zwierząt - prowadzimy leczenie bezdomnych zwierząt, w tym zwierząt przebywających w naszych domach tymczasowych, które rokują na adopcję w przyszłości. Leczenie odbywa się w gabinecie weterynaryjnym przy ul. Wojska Polskiego 90D. W związku z niską kwotą dotacji - prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia czy posiadamy jeszcze fundusze na ten cel. Nie ma możliwości zwrotu kosztów leczenia przeprowadzonego w innej lecznicy weterynaryjnej.

- szczepienie bezdomnych zwierząt - szczepienie obowiązuje wyłącznie zwierzęta bezdomne, które znajdą dom i właściciel podpisze z nami umowę adopcyjną, a szczepienie odbędzie się w gabinecie przy ul. Wojska Polskiego 90D. Nie ma możliwości zwrotu kosztów szczepienia przeprowadzonego w innej lecznicy weterynaryjnej. W związku z niską kwotą dotacji - prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia czy posiadamy jeszcze fundusze na ten cel.

- wydawanie karmy dla kotów wolno żyjących w Zielonej Górze. W pierwszej kolejności karma jest przekazywana osobom, które sterylizują lub sterylizowały bezdomne kotki z terenu naszego miasta.

Karma będzie do odebrania bezpośrednio w gabinecie weterynaryjnym przy ul. Wojska Polskiego 90D w momencie odbierania kotki po zabiegu. Gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 15.00 - 19.00.

Jeśli sterylizowali Państwo kotkę np. w poprzednim roku to prosimy o telefon do nas: 507 748 538 (od poniedziałku do piątku w godz. 15.00 - 19.00) w celu ustalenia szczegółów przekazania karmy.

Wydawanie karmy jest prowadzone do wyczerpania funduszy przeznaczonych na ten cel.

 

Jeśli ktoś z Państwa posiada karmę, którą chciałby się podzielić z bezdomnymi kotami - prosimy o telefon lub pozostawienie jej w gabinecie weterynaryjnym. Przekażemy ją osobom, które dokarmiają koty w naszym mieście.

 

Projekt jest realizowany przy pomocy finansowej Urzedu Miasta Zielona Góra.