Rok 2015 - sterylizacje i chipowanie bezdomnych zwierząt ZAKOŃCZONE

Uprzejmie informujemy, że powodu wyczerpania budżetu na ten cel - zakończyliśmy projekt. Mamy nadzieję na współpracę w przyszłym roku. Dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w projekt, którzy łapali, przywozili i opiekowali się kotami po zabiegu.

 

W roku 2015 prowadzimy akcję sterylizacji/kastracji bezdomnych kotów i chipowania bezdomnych zwierząt. Akcja obejmuje wyłącznie zwierzęta z terenu miasta Zielona Góra. W ramach konkursu otrzymaliśmy dotację z Urzędu Miasta Zielona Góra w kwocie 4 000,00 zł na cały 2015 rok.

Co należy zrobić, żeby wysterylizować/wykastrować bezdomnego kota?

- dzwonimy do gabientu weterynaryjnego pod nr 696 987 037 (od poniedziałku do piątku w godz. 17.00 - 19.00). Zabieg jest przeprowadzany w gabinecie przy ul. Wojska Polskiego 90D.

- umawiamy kota na zabieg

- przywozimy w umówionym dniu

- wypełniamy kartę

- zabieramy kota

Jeśli nie mają Państwo możliwości przetrzymania kotki po zabiegu. to prosimy przed umówieniem jej na zabieg, o telefon do nas: 507 748 538 (od poniedziałku do piątku w godz. 13.00 - 18.00) w celu ustalenia szczegółów.

Informujemy, że kotki wolno żyjące po zabiegu zostają trwale oznaczone, żeby zapobiec powtórnemu łapaniu tego samego zwierzęcia. Jeśli nie zgadzają się Państwo na to, to sami będą musieli Państwo pokryć koszt całego zabiegu.

W ramach projektu chipujemy bezdomne zwierzęta, które chętne osoby zechcą adoptować po podpisaniu naszej umowy adopcyjnej.

Projekt jest realizowany przy pomocy finansowej Urzedu Miasta Zielona Góra.