Rozliczymy Wasz PIT ZA DARMO

Rozliczymy Wasze PIT-y!

Jeśli potrzebujecie rozliczyć swój PIT - zrobimy to za Was. W zamian za Wasz 1% na nasze stowarzyszenie - rozliczymy Wasze PITy.
Robimy również korekty za poprzednie lata, jesli ktoś ma PIT do poprawienia. Otrzymujecie od nas wydruk wraz z potwierdzeniem złożenia PITu. Wystarczy, że zadzwonicie (prosimy dzwonić między 15 a 19 ze względu na pracę, tel. 507 748 538).

Możemy również zrobić to zdalnie, więc odległość nie ma znaczenia. Wówczas dostaniecie na emaila pliki w formacie pdf, które później możecie sobie wydrukować.

Dzięki temu będziemy mogli zrobić więcej sterylizacji bezdomnych kotów. A wiosna już blisko i znów będzie wysyp małych kociaków. Pomóżcie nam w ograniczeniu bezdomności.

Chcielibyśmy też przypomnieć, że posiadamy status Organizacji Pożytku Publicznego, więc wszelkie darowizny na nasze stowarzyszenie można potem odliczyć w rocznym rozliczeniu PITu. Należy pamiętać, że można odliczyć tylko na podstawie dowodu wpłaty na rachunek bankowy obdarowanego. Więc albo poprzez konto bankowe, albo wpłatę przekazem pocztowym na nasze konto:

Bank BPH S.A. Oddział w Zielonej Górze
nr rachunku: 19 1060 0076 0000 3200 0139 8909

Dokonane darowizny, jeżeli nie stanowiły kosztu uzyskania przychodu, mogą wpłynąć na zmniejszenie płaconego fiskusowi podatku.

DZIĘKUJEMY!