Dom dla Asi - pomóżmy godnie żyć jej i jej podopiecznym!

UWAGA! PRZEKAŻEMY DLA ASI POŁOWĘ NASZYCH PRZYCHODÓW Z TYTUŁU 1%  ZA ROK 2018 ! JEŚLI WPISZECIE W SWOJE ROCZNE ROZLICZENIA KRS 0000338819 - POŁOWA ZOSTANIE PRZEKAZANA NA POMOC ASI!

 

Zbiórka na dom dla Asi

Audycja w Radiu Zachód - posłuchajcie!

Joasia mimo, że ma za sobą trudną historię, jest osobą zaradną, pogodną i ciepłą. Stworzyła dom pełen miłości, gdzie znalazły schronienie zwierzęta odrzucone. Jej podopiecznymi są psy, koty i króliki. Zwierzęta ze schronisk, „dobrych domów”, znalezione, z interwencji.

Asia nie boi się takich wyzwań. Potrafi radzić sobie z leczeniem i opieką i nigdy żadnemu nie odmówiła pomocy. Jednak Asia nie ma niczego i nikogo. Jest zupełnie sama. Ma tylko te zwierzaki, których nikt nie chciał. One są jej całym światem.

Mieszka w bardzo starym, zagrzybionym i zawilgoconym domu, który mogła wynająć. Tylko tam mogła bez przeszkód zamieszkać z psimi staruszkami i kotami bez obawy, że znów ktoś każe jej wybierać: "albo mieszkanie, albo psy!".

Warunki są tragiczne. Brak podstawowych rzeczy. Do niedawna nie było nawet prądu, ale dzięki darczyńcom z przedświątecznej zbiórki pieniędzy, mają wreszcie światło w każdym pomieszczeniu i ciepłą wodę!

Chcemy, żeby spełniło się jej marzenie o prawdziwym domu, którego nigdy nie miała. Domu, w którym każde zwierzę znajdzie schronienie. To odważne marzenie - by znaleźć nowe lokum, w którym wszyscy mogliby normalnie żyć. Z tyloma zwierzętami nikt jej przecież niczego nie wynajmie, a ona ze swojej pracy nigdy nie kupi nawet najmniejszego kawałka pokoju. Dlaczego? Bo wszystko oddaje zwierzętom. Poświęciła im życie i wszystko, co ma. Pomóżmy jej!