Zumba - mała, ruchliwa psotka

Płeć: 
samica
Rasa kota: 
mieszana
Wiek: 
6 - 12 miesięcy
Oznakowanie: 
nie
Miasto: 
Zielona Góra
Województwo: 
lubuskie

Opis

Zumba to młoda, drobna koteczka. Została złapana na ulicy do sterylizacji, potem miała być wypuszczona. Okazało się jednak, że kotka świetnie potrafi odnaleźć się w domu. Korzysta bez problemu z kuwety, uwielbia ludzi, w nocy przychodzi spać do łóżka. Bardzo lubi głaskanie i nieustannie krąży wokół człowieka. Kicia na początku chowała się pod łóżkiem, bo mimo, że bardzo chciała iść do człowieka, to jednak strach był silniejszy. Teraz bez problemu przychodzi, łasi się, "świergocze" wręcz z radości. Nie lubi jednak brania na ręce i zmuszania do czegokolwiek. Usztywnia się wtedy, pręży i chce uciec.

Kotka nie powinna iść do domu z małymi dziećmi, jednak dogada się z takimi trochę większymi, w wieku szkolnym, bo lubi się bawić piłkami, sznurkami, czy nawet kulką papieru. Koteczka korzysta też z drapaka. Lubi leżeć i obserwować ptaki za oknem. Absolutnie nie jest agresywna, chociaż czasem podbiega i paca łapką, zwłaszcza jak ktoś sobie wychodzi z pokoju i zostawia ją samą.

Dzięki ogłoszeniu koteczka trafiła do super domu, do takiego jaki sobie dla niej wymarzyliśmy. Do domu z chłopcem, który od razu ją pokochał, mimo, że nie była wcale miziakiem i maskotką. Wierzymy jednak, że wielkie serce i miłość, to będzie przyjaźń na całe życie. Przyjaźń chłopca i kota... Dla nas to było coś niesamowitego, że ten chłopiec właśnie dla niej zrezygnował z urodzinowej imprezy, bo chciał, żeby jak najszybciej była już u niego, a mogłaby się zestresować tyloma obcymi ludźmi.

DZIĘKUJEMY!

Zdrowie

odpchlony
odrobaczony
wysterylizowany

Galeria